SAVANORYSTĖ

Savanorystė ūkyje - tai kaip energetiniai mainai.  Mes jums kaimo gyvenimą, darbo terapiją, natūralų maistą, jūs mums pagalbą ūkyje. 

Toks laiko praleidimo būdas itin populiarus Europoje. Lietuvoje tai pradėta praktikuoti labai neseniai. Daugiausiai tą daro jauni žmonės neperseniausiai apsigyvenę kaime. Jie registruojasi į tarptautinius savanorystės portalus ir kviečia keliautojus atvykti į Lietuvą, apsigyventi, padirbėti ūkiuose, pažinti šalį iš vidaus. 

Dauguma atvykstančių  - miestiečiai pavargę nuo nesveiko gyvenimo būdo ir ieškantys, kur galėtų atsigauti.  Kiti nori  įgauti žinių, patirties. Tai daugiau tarsi tokia bendravimo, keliavimo forma ir abipusė pagalba. Man taip pat teko keliauti po Portugaliją ir savanoriauti. Na ten šis paprotys taip išplitęs, kad mažuose ūkeliuose ūkininkai beveik nesamdo darbuotojų, viską padaro savanoriai.  Norinčių vykti į Portugaliją išties daug.  Atvyktų ir į Lietuvą, bet, kad besiskelbiančių ūkių labai mažai.  Tikiuosi ateityje tai išpopuliarės, nes mūsų šalis ypatinga savo dvasia. 

Vilkės ūkis priima savanorius iš Lietuvos ir iš viso pasaulio. Kol kas juos galime apgyvendinti tik mūsų šeimos name arba palapinėse. kaip kam patogiau.  nesitikime, kad nudirbsite visus darbus, bet  kiekviename ūkyje būna tokių veiklų iki kūrių sunkiai rankos daeina. Gėlynus nuravėti, kiemą nušienauti, sandėliukus patvarkyti, kokias senas duris pataisyti ir panašiai. Aišku jeigu būna noro kviečiame ir daržuose pasportuoti. 

Priimti žmones į namus  nėra paprasta ir įprasta, daug laiko užima susipažinimas, prisitaikymas. Tad tikimės, kad atvyksite ne trumpiau kaip savaitei. 

Jeigu norite tai išbandyti, paskambinkite man +37065222535.

Vilkė

Gyveni, kai kvėpuoji, kai mėgaujiesi saule, mėgaujiesi vėju, kai pilna burna valgai savo arba kito mylinčiom rankom užaugintą maistą, kai daliniesi tuom, ką turi geriausia ;)

Krepšelis

Krepšelis tuščias.